weka brandhoutrek 663 kaminholzrek
140x90cm, incl. gereedschapskamer, Art.-Nr.: 100068664 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
638
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka brandhoutrek 663 kaminholzrek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka brandhoutopslag 663 beschikt niet alleen over een houtopslagplaats van 2,7 m³, maar ook over een aangebouwde gereedschapskamer met afsluitbare deur.
De gehele constructie meet (BxD) 240 x 90 cm en bestaat uit natuurlijk behandeld massief hout.
De bodem bestaat uit luchtdoorlatend aangebrachte planken, welke het hout beschermen tegen de vochtigheid van de ondergrond.
In de leveringsomvang is dakpapier voor de eerste bedekking inbegrepen.
Voor een betrouwbare vochtbeveiliging kunt u 1 rol weka dakbaan via het toebehoren meebestellen.
- Voetmaat (BxD) 240 x 90 cm
- Buitenmaat (BxD) 254 x 96 cm
- Nokhoogte 193 cm
- incl. geïmpregneerde bodemhout
- met dakbedekking
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Tuinkasten, Brandhoutrek |
| Toepassingsgebied | buiten |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 240 cm |
| Sokkeldiepte | 90 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 254 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 96 cm |
| Breedte | 240 cm |
| hoogte | 193 cm |
| Wanddikte | 16 mm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | weka 663 |
| Gewicht | 136,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 663.2409.00.00 |
| Art.-Nr.: | 100068664 |
| EAN: | 4004581427320 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka brandhoutrek 663 kaminholzrek