weka 6 Eck verhoogde plantenbak 669
verschillende kleuren, 21 mm wanddikte, Art.-Nr.: 100425202a Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
weka 6 Eck verhoogde plantenbak 669 Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka 6 Hoek verhoogde plantenbak 669 is vanwege de aangename hoogte ideaal om te tuinieren.
Productvoordelen en eigenschappen:- 21 mm wanddikte
- binnenliggende folie ter bescherming tegen vochtigheid
- aanvullende draadstangen voor versterking van de zijwanden
- eenvoudige montage
- Europese spar
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 669 |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt, natuur |
| Type | Verhoogde bed |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, Balkon, tuin, Terras |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Breedte | 120 cm |
| hoogte | 68,5 cm |
| Diepte | 120 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| kleur | Antraciet, Grijs, Natuur, Rood |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100425202a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- 21 mm wanden
- Binnenliggende noppen folie
- Mollenafweergaas van fijnmazig draadweefsel
- Brede randafwerking als legvlak met beschermingsfrees tegen slakkenplaag
- Aanvullende draadstang ter versterking van de zijwanden
- Montage materiaal
- Montagehandleiding