Warmup WLFH Alu-vloerverwarmingssysteem voor laminaat-, vinyl- en houten vloeren
Ideaal voor inbouw onder zwevend gelegde of zachte vloerbedekking, Art.-Nr.: 100469079a Beschrijving
Productinformatie
Warmup WLFH Alu-vloerverwarmingssysteem voor laminaat-, vinyl- en houten vloeren Online kopen tegen een voordelige prijs
De WLFH aluminiumfolie-verwarmingsmat is perfect geschikt voor grotere oppervlakten en zwevende vloeren zoals laminaat, vinyl, parket of tapijt (maximale dikte van 18 mm). Deze eenvoudig te installeren folieverspreiding garandeert een constante en gelijkmatige warmteverdeling dankzij de thermische eigenschappen van de versterkte aluminiumfolie. Deze kan als primaire of secundaire warmtebron in ruimtes en projecten volgens bouwvoorschriften worden gebruikt.
De foliële laag dient als doorlopende verwarmingslaag onder de vloerbedekking of het lastverdeelplaatje, waardoor geen zelfnivellerende massa nodig is.
Voor de installatie van het Warmup WLFH-systeem is voldoende isolatie van de ondergrond essentieel, vooral wanneer de alu-verwarmingsmat als hoofdwarmtebron dient. Gebruik de Warmup isolatieplaten, die minimaal zes millimeter dik zijn, om de efficiëntie van uw vloerverwarming te verbeteren en de opwarmingstijd te verkorten.
De installatie is zeer eenvoudig, de mat wordt parallel over de vloer uitgerold en vormt een doorlopend oppervlak. Zorg ervoor dat u de matten met de bijgeleverde foliestukken snijdt om openingen overbruggen en de aarding intact te houden. Plaats vloerbedekking rechtstreeks op de aluminium folie, maar gebruik lastverdeelplaten voor hoge puntbelastingen of bij de installatie van vinyl of tapijt. De matten mogen tijdens de installatie niet worden gevouwen of gekrast.
Verduidelijk met uw vloerbedekkingsleverancier de compatibiliteit van de houten vloer met het vlakke WLFH aluminiumfolie-verwarmingssysteem. Houd er rekening mee dat de lage opbouwhoogte verwaarloosbaar is. Het is belangrijk op te merken dat bij de installatie de thermische weerstand van de vloerbedekking niet meer dan 0,15 m² K/W mag bedragen.
Producteigenschappen:- Materiaal: ETFE-verwarmingskabel, omhuld met glasvezels versterkte aluminiumfolie
- Vermogen: 80 W/m² of 140 W/m² voor gelijkmatige warmteverdeling
- Bedrijfsspanning: Bedrijfsspanning van 230 V bij 50 Hz
- Breedte: Matbreedte 500 mm voor eenvoudige installatie
- Afstand: Kabelafstand 50 mm voor efficiënte warmte
- Flexibiliteit: 3 m koude geleiderverbindingsleiding, vakkundig in te korten/verlengbaar
| Merk | Warmup |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| geschikt voor | Zwevende vloeren, Parket, Vinyl, Tapijttegel, Laminaat |
| Toepassing | Dunnevloersysteem |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 1 mm |
| Vermogen | 80 Watt/m², 140 Watt/m² |
| Bedrijfsspanning | 230 V AC, 50 Hz |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100469079a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Warmup GmbH Ottostraße 3 27793 Wildeshausen de@warmup.com |
- Warmup WLFH Alu-vloerverwarmingssysteem voor laminaat-, vinyl- en houten vloeren