Warmup StickyMat zelfklevend vloerverwarming
Voor gebruik in de kleeflaag onder tegels of in uitvlakmortel onder andere vloerbedekking, Art.-Nr.: 100469120a Beschrijving
Productinformatie
Warmup StickyMat zelfklevend vloerverwarming Online kopen tegen een voordelige prijs
De StickyMat elektrische vloerverwarmingsmatten zijn ideaal voor ruimtes zonder veel hoeken, waar 0,5 meter brede matten snel kunnen worden gelegd. De zelfklevende matten maken eigenverlegging mogelijk, terwijl de aansluiting door een vakman moet worden uitgevoerd. Onder tegels of natuursteen kunnen ze met vulmiddel worden afgedekt of als droge constructie zonder vulmiddel worden gebruikt. Als alternatief is het DWS-systeem geschikt voor onregelmatig gevormde gebieden.
De matten zijn compatibel met verschillende vloerbedekking en bijzonder voordelig voor renovatieprojecten. Twee vermogensvarianten (150 W/m² en 200 W/m²) bieden aanpassingsvermogen als primaire warmtebron of in gebieden met hoge warmteafgifte. Het dunbedmortel-systeem bestaat uit een 1,8 mm draad, gelijkmatig gekleeft op glasvezelweefsel met hechtlijm. De snelle installatie reduceert de verlegtijd met ongeveer 35 procent vergeleken met conventionele systemen.
Bij installatie kunnen flexibele tegellijm en zelfnivellerende uitvlakmortel nodig zijn. Veiligheidsgecertificeerd met BEAB- en CE-markering voldoet het systeem aan de hoogste normen voor absolute veiligheid.
Producteigenschappen:- Eenvoudige installatie: Zelfklevende eigenschappen voor moeiteloze toepassing
- Veelzijdige aanpassingsmogelijkheden: 0,5 m breedte, 3 mm dikte voor flexibele ruimteintegratie
- Geavanceerde isolering: Binnenlaag/buitenlaag isolering van ETFE voor efficiënte warmteoverdracht
- Gebruiksvriendelijke aansluitkabel: 3 m lengte, individueel in te korten of verlengsbaar
- Efficiënte vermogensopties: Keuze uit 150 W/m² of 200 W/m² voor optimale verwarmingscapaciteit
| Merk | Warmup |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| geschikt voor | Laminaat, Parket, Tegels, Vinyl, Tapijttegel |
| Toepassing | Elektrisch |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 3 mm |
| Vermogen | 150 Watt/m², 200 Watt/m² |
| Bedrijfsspanning | 230 V AC, 50 Hz |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100469120a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Warmup GmbH Ottostraße 3 27793 Wildeshausen de@warmup.com |
- Warmup StickyMat zelfklevend vloerverwarming