Warmup StickyMat 3D wandverwarming vloerverwarming
Innovatieve elektrische verwarmingsmat, veelzijdig inzetbaar als wand- of vloerverwarming, Art.-Nr.: 100469152a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
Warmup StickyMat 3D wandverwarming vloerverwarming Online kopen tegen een voordelige prijs
De StickyMat 3D biedt een ideale verwarmingsoplossing voor muren of vloeren, met name in de badkamer. De matten maken architectonische vrijheid mogelijk zonder zichtbare radiatoren. Met doorlopend aardingsgaas en het zelfklevend glasvezelwapening is de installatie uiterst eenvoudig. Het systeem is geschikt voor eenvoudige ruimtevormen, maakt snelle verlegging mogelijk en biedt met een ultradun 1,8 mm verwarmingskabel efficiënte opwarmingstijden bij 200 W/m².
Producteigenschappen:- StickyMat 3D™ is beschikbaar met 200 W/m²
- Ultradun 1,8 mm verwarmingskabel met dubbele kern en hoogwaardige fluorpolymeerisolering voor robuustheid en gemakkelijke betegelbaarheid
- 100% doorlopend aardingsgaas, geen extra aarding vereist bij installatie
- Voorkomt condensatie en schimmelvorming in verwarmde oppervlakken
- Ideaal voor eenvoudige, rechte ruimtevormen, met 0,5 m brede verwarmingsmatten in parallelle banen
- Matten-verwarmingssysteem met volledige hechting voor snelle en veilige installatie
- Gemakkelijk opnieuw positioneerbaar zonder verlies van hechting door hechtingslijm
- CE-markering en BEAB-testmerk voor bevestigde kwaliteit en maximale veiligheid
Technische gegevens
| Merk | Warmup |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| geschikt voor | Wandverwarming, Vloerverwarming |
| Toepassing | Elektrisch |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 3 mm |
| Vermogen | 200 Watt/m² |
| Bedrijfsspanning | 230 V AC, 50 Hz |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100469152a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Warmup GmbH Ottostraße 3 27793 Wildeshausen de@warmup.com |
Leveringsomvang
- Warmup StickyMat 3D wandverwarming vloerverwarming