Warmup StickyMat 12V inclusief transformator wandverwarming vloerverwarming
Het perfecte systeem voor wand-, vloer-, sauna-banken en ligvlakken, maximaal 100 W/m² bij 300 VA, Art.-Nr.: 100469156a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Set
incl. btw
Setprijs
268
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Warmup StickyMat 12V inclusief transformator wandverwarming vloerverwarming Online kopen tegen een voordelige prijs
De Warmup StickyMat 12V verwarmingsmat is ideaal geschikt voor wand- en vloertoepassingen, warmt de badkamer snel op en maakt een flexibelere ruimteindeling mogelijk. Met lagere vermogensafvoer (100 W/m²) en lagere oppervlaktetemperatuur is deze veilig voor saunastoelen en ligoppervlakken.
De mat werkt met afzonderlijke laagspanning (12V/AC, IPX7) en kan volgens de installatievoorschriften in badkamerzones 0, 1, 2 worden geïnstalleerd. Het systeem laat zich gemakkelijk verwerken en de smalle matten worden eenvoudig aan wanden of vloeren bevestigd. De hechtlijm maakt veilige bevestiging en eenvoudige installatie mogelijk, zonder de vloer-/wandopbouw te verhogen.
Producteigenschappen:- Rolbreedte van 0,5 m
- Geschikt en veilig voor installatie aan wanden, vloeren en speciale toepassingen zoals saunastoelen en ligstoelen dankzij het verminderde vermogen van 100 W/m²
- Dunner dan de traditionele StickyMat met smalle eindkap en aansluitkabel, zonder de vloer-/wandopbouw te verhogen
- Getest volgens IEC 60335-1 conform de Algemene Productveiligheidsrichtlijn, met afzonderlijke laagspanningtransformator (SELV) en IPX7 voor veilige installatie in badkamerzones 0, 1, 2 en daarbuiten volgens installatievoorschriften
- Voorkomt condensatie en schimmelvorming in verwarmde ruimten
- De hechtlijm zorgt voor veilige bevestiging en voorkomt draad- of glasvezeligaaslospraken bij bedekking met vulmiddel
- Bevestigde kwaliteit door CE-markering
- Bevat unieke SafetyNet™ installatiegarantie en levenslange garantie
Technische gegevens
| Merk | Warmup |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| geschikt voor | Wandverwarming, Vloerverwarming |
| Toepassing | Elektrisch |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 5 mm |
| Vermogen | 100 Watt/m² |
| Bedrijfsspanning | SELV 12 V AC, 50 Hz |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100469156a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Warmup GmbH Ottostraße 3 27793 Wildeshausen de@warmup.com |
Leveringsomvang
- Warmup StickyMat 12V inclusief transformator wandverwarming vloerverwarming