Warmup 7iE Smart Matter WiFi Thermostaat zwart
Slim netwerkverbonden designthermostaat met automatische verwarmingsoptimalisering, voor elektrische en watervoerende vloerverwarming, aanraakscherm (3,5"), incl. vloervoeler, Art.-Nr.: 100573003 Beschrijving
Productinformatie
Warmup 7iE Smart Matter WiFi Thermostaat zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Warmup 7iE Intelligente Matter-compatibele WIFI-thermostaat is de intelligente regeloplossing voor moderne vloerverwarmingen – elektrisch of met water. Met Matter-technologie maakt het een naadloze verbinding mogelijk met Apple Home, Google Home of Amazon Alexa, zonder dat een aparte brug (een extra regelcentrale) nodig is. De volledig automatische verwarmingsregeling zorgt altijd voor de juiste temperatuur en kan het energieverbruik tot 25 % verminderen – geheel zonder handmatige programmering.
Productinformatie & voordelen:
- Energiebesparing door intelligente automatiek – De thermostaat analyseert gebruiksgedrag en past de verwarmingsvermogen automatisch aan. Op deze manier wordt alleen verwarmd wanneer dit echt nodig is – efficiënt en kostenbesparend.
- Compatibel met alle gängige smart-home-systemen – Matter-standaard zorgt voor vlotteloze integratie in Apple-, Google- of Amazon-omgevingen.
- Ultraplat design met elegante uitstraling – Slechts 16 mm diep en voorzien van een donker verchromd frame, past het apparaat stijlvol in elk modern interieur.
- Smartcare-functie voor onderhoud op afstand – De geïntegreerde ondersteuningsdienst maakt extern onderzoek door experts mogelijk en reduceert uitvaltijd aanzienlijk in geval van storingen.
- Multi-zonesturing voor individuele kamertemperaturen – Geschikt voor elektrische verwarmingssystemen, warmwater-vloerverwarming en combi-ketels met 230V-schakeling.
- Huiskastkleur – zwart.
- Rand – donker chroom.
Met zijn snelresponsieve kleurentouchscreen, nauwkeurige vloersensor en de mogelijkheid om meerdere verwarmingskringen intelligent te regelen, is de 7iE-thermostaat een krachtige oplossing voor toekomstgerichte huiseigenaren. Ontwikkeld en getest door Warmup – een fabrikant met focus op kwaliteit en duurzaam energiegebruik.
| Merk | Warmup |
|---|---|
| Type | Kamerthermostaat |
| geschikt voor | Vloerverwarming |
| Breedte | 90 mm |
| hoogte | 114 mm |
| Dikte | 16 mm |
| kleur | Zwart |
| Bedrijfsspanning | 230 VA |
| Gewicht | 0,34 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | EU-WEU-CO-7IE-01-OB-DC |
| Art.-Nr.: | 100573003 |
| EAN: | 5034526020629 |
| Productveiligheidsverordening |
Warmup GmbH Ottostraße 3 27793 Wildeshausen de@warmup.com |
- 1x 7iE (Display & Basis) met installatiehandleiding
- 1x 3 m NTC10K-sensor
- 2x M3,5x25x0,6P schroeven
- 1x schroevendraaier