1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
VitaviaVroegtuin Gaia Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia Frühbeet Gaia uit geanodiseerde aluminium profielen en ca. 4 mm sterke kanaalplaten (PC) onderscheidt zich door de lichte constructiewijze en de variabel instelbare dakramen. Alle dakramen zijn opklapbaar en ook zijdelings verschuifbaar en garanderen daardoor ongehinderde plantengroei.
Productvoordelen:- Betrouwbare bescherming bij temperatuurdalingen en tegen regen, hagel en sneeuw
- Bescherming tegen ongedierte
- Lichte constructiewijze
- Opklapbare en zijdelings verschuifbare dakramen
- UV-gestabiliseerde 4 mm polycarbonaat-bedekking voor hoge lichtdoorlaatbaarheid
- Profielen uit geanodiseerd aluminium
| Variant | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Nokhoogte | Goothoogte | Sokkelafmeting (LxB) | Dakramen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaia XS | 0,6 m² | 1,02x0,63x0,39 m | 0,36 m | 0,26 m | 1,00x0,6 m | 2 dakramen |
| Gaia 2X | 1,2 m² | 1,21x1,02x0,39 m | 0,39 m | 0,26 m | 1,20x1,0 m | 4 dakramen |
| Gaia 3X | 0,9 m² | 1,80x0,53x0,51 m | 0,51 m | 0,38 m | 1,80x0,51 m | 3 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Vroegbedden |
| Grondoppervlak | 0,6 m², 0,9 m², 1,2 m² |
| Lengte | 1,02 m, 1,21 m, 1,80 m |
| Breedte | 0,60 m, 1,02 m, 1,80 m |
| hoogte | 40 cm, 51 cm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232744a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- VitaviaVroegtuin Gaia