1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
2361
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Zeus Tomatenhuis Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Zeus is gemaakt van bijzonder stabiele, geanodiseerde aluminiumprofilen. De kanaalplaten (HKP) zijn UV-stabiel en grotendeels breukbestendig.
Productvoordelen:- Met kanaalplaten (HKP)
- Met hoogwaardig cilinderslot
- Unieke glashoudingtechniek
- incl. 2 regenpijpen
- Dak met inschuiftechniek
- Gootshoogte: 188 cm
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlakte | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 6200 | HKP ca. 10 mm, HKP ca. 16 mm |
6,2 m² | 242x258x250 cm | 1 dakraam |
| 8100 | HKP ca. 10 mm, HKP ca. 16 mm |
8,1 m² | 316x258x250 cm | 2 dakramen |
| 10000 | HKP ca. 10 mm, HKP ca. 16 mm |
10 m² | 391x258x250 cm | 2 dakramen |
| 11900 | HKP ca. 10 mm, HKP ca. 16 mm |
11,9 m² | 465x258x250 cm | 3 dakramen |
| 13800 | HKP ca. 10 mm, HKP ca. 16 mm |
13,8 m² | 540x258x250 cm | 3 dakramen |
| 15700 | HKP ca. 10 mm, HKP ca. 16 mm |
15,7 m² | 614x258x250 cm | 3 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 6,2 m², 8,1 m², 10 m², 11,9 m², 13,8 m², 15,7 m² |
| Lengte | 465 cm, 242 cm, 316 cm, 391 cm, 540 cm, 614 cm |
| Breedte | 258 cm |
| hoogte | 250 cm |
| Nokhoogte | 250 cm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 10 mm, 16 mm |
| Aantal ramen | 1, 2, 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 85x174 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100283277a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Zeus Tomatenhuis Zwart