Vitavia Tuinkas Zeus Tomatenhuis Zilver Combineerde beglazing
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100283276a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6 Varianten
2377
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Zeus Tomatenhuis Zilver Combineerde beglazing Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia Tuinkas Zeus is gemaakt van bijzonder stabiele, geanodiseerde aluminiumprofelen.
Het veiligheidsglas (ESG) is uit gehard blanko glas, dat niet splinert bij breuk en de kanaalplaten (HKP) zijn UV-stabiel en grotendeels breuksicher.
- Combibeglaazing uit veiligheidsglas (ESG) en kanaalplaten (HKP)
- Met hochwaardig cilinderschot
- Unieke glashoudtechniek
- incl. 2 regenpijpen
- Dak met inschuiftechniek
- Gootafstand: 188 cm
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 6200 | ESG ca. 3 mm met HKP-dak ca. 10 mm | 6,2 m² | 242x258x250 cm | 1 dakraam |
| 8100 | ESG ca. 3 mm met HKP-dak ca. 10 mm | 8,1 m² | 316x258x250 cm | 2 dakramen |
| 10000 | ESG ca. 3 mm met HKP-dak ca. 10 mm | 10 m² | 391x258x250 cm | 2 dakramen |
| 11900 | ESG ca. 3 mm met HKP-dak ca. 10 mm | 11,9 m² | 465x258x250 cm | 3 dakramen |
| 13800 | ESG ca. 3 mm met HKP-dak ca. 10 mm | 13,8 m² | 540x258x250 cm | 3 dakramen |
| 15700 | ESG ca. 3 mm met HKP-dak ca. 10 mm | 15,7 m² | 614x258x250 cm | 3 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 6,2 m², 8,1 m², 10 m², 11,9 m², 13,8 m², 15,7 m² |
| Lengte | 465 cm, 242 cm, 316 cm, 391 cm, 540 cm, 614 cm |
| Breedte | 258 cm |
| hoogte | 250 cm |
| Nokhoogte | 250 cm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glasdikte | 3 mm, 10 mm |
| Aantal ramen | 1, 2, 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 85x174 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100283276a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Zeus Tomatenhuis Zilver Combineerde beglazing