1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
2337
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Orangerie Sirona Tomatenkas Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia tuinkas Orangerie Sirona valt op door de extravagante vorm en volledige beglazing. Het bestaat uit corrosie- en weerbestendig aluminium profielen en is volledig beglasd met ongeveer 3 mm dik veiligheidsglas.
Het heeft een soepele, kogellager schuifdeur en is standaard uitgerust met vier dakramen, dakgoten en drie regenpijpen. Hierdoor wordt optimale ventilatie, onberispelijke waterafvoer en het opvangen van regenwater gewaarborgd.
- Buitengewone vorm in orangeriestijl
- Grootschalige ruiten
- Royaal design dankzij drie dakgevels
- Geanodiseerde aluminium profielen zorgen voor duurzame bescherming tegen corrosie
- Beglazing uit veiligheidsglas (ESG)
- Afdekkingslijsten uit polycarbonaat
- Inclusief drie regenpijpen
- Inclusief 6 cm stalen fundamentkader
- Deur voorbereidt voor hangslot
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 13 m² |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 3,83 m |
| hoogte | 2,54 m |
| Nokhoogte | 2,54 m |
| Materiaal | Alu, glas |
| kleur | Alu, Zwart, Smaragd |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder) |
| Glasdikte | 3 mm |
| Aantal ramen | 4 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 1,22x1,91 m |
| vorm | 6-hoek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232646a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Orangerie Sirona Tomatenkas