1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
5 Varianten
1320
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Dione Tomatenkast Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Dione past zich met zijn zijdelings afgerond dak perfect in het landschapsbeeld in.
Productvoordelen:- Fraai vormgegeven design
- Veiligheidsglas (ESG) 3 mm voor hoge zonnewinst
- Inclusief dakraam en dakgoot
- Deur voorbereid voor hangslot
- Bewezen veerklemtechniek
De tuinkas is in de volgende maten beschikbaar:
| Model | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Gootshoogte | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 5000 | 5,0 m² | 195x264x255 cm | 124 cm | 1 dakraam |
| 6700 | 6,7 m² | 258x264x255 cm | 124 cm | 2 dakramen |
| 8300 | 8,3 m² | 321x264x255 cm | 124 cm | 2 dakramen |
| 9900 | 9,9 m² | 383x264x255 cm | 124 cm | 4 dakramen |
| 11500 | 11,5 m² | 445x264x255 cm | 124 cm | 4 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 5,0 m², 6,7 m², 8,3 m², 9,9 m², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 192 cm, 254 cm, 317 cm, 379 cm, 441 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm |
| Lengte | 195 cm, 258 cm, 321 cm, 383 cm, 445 cm |
| Breedte | 264 cm |
| hoogte | 255 cm |
| Nokhoogte | 255 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder) |
| Glassoort | Polycarbonaat |
| Glasdikte | 3 mm |
| Aantal ramen | 1, 2, 4 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 122x200 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232629a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Dione Tomatenkast Smaragd