1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
2703
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia tuinkas Aura tomatenkasje wit Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Aura is dankzij het uitzonderlijke pultdak, de stabiele profielen, de comfortabele staanhoogte en de doordachte beglazing een hoogwaardig tuinhuis.
Productvoordelen:- Met holle kamerspaanplaten (HKP)
- Dubbel raamprofielen met verschroefde aluminium latten voor hoge windvastheid
- Aangename staanhoogte
- Geanodiseerde aluminium profielen zorgen voor duurzame bescherming tegen corrosie
- Hoge windvastheid
- Waardig uiterlijk
- Brede dubbele schuifdeur
- Afsluitbaar cilinderslot
- Nokshoogte: 187 cm
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 7800 | HKP 10 mm | 7,8 m² | 295x267x242 cm | 3 zijramen + 1 bovenkant raam |
| 11500 | HKP 10 mm | 11,5 m² | 295x393x242 cm | 3 zijramen + 2 bovenkant ramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 7,8 m ², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 275 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 270 cm, 396 cm |
| Lengte | 295 cm |
| Breedte | 267 cm, 393 cm |
| hoogte | 242 cm |
| Nokhoogte | 242 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Wit |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 10 mm |
| Aantal ramen | 4, 5 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 119x177 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232660a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia tuinkas Aura tomatenkasje wit