Vitavia Tuinkas Aura Tomatenhuisje Combinatieverglazing Zilver
Verschillende maten, Art.-Nr.: 100232657a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
2603
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Aura Tomatenhuisje Combinatieverglazing Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Aura is door het bijzondere pultdak, de stabiele profielen, de aangename standhoogte en de doordachte beglazing een hoogwaardige tuinkas.
Productvoordelen:- Met combinatie beglazing
- Zijwanden uit veiligheidsglas (ESG) 3 mm
- Dak uit holle-kamer platen (HKP) 10 mm
- Dubbel-frame profielen met geschroefde aluminium latten voor hoge windstabiliteit
- Aangename standhoogte
- Geanodiseerde aluminium profielen zorgen voor duurzame bescherming tegen corrosie
- Hoge windstabiliteit
- Hoogwaardig uiterlijk
- Brede dubbele schuifdeur
- Afsluitbaar cilinderschlot
- Noklijuhoogte: 187 cm
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 7800 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 7,8 m² | 295x267x242 cm | 3 zijramen + 1 bovenlicht |
| 11500 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 11,5 m² | 295x393x242 cm | 3 zijramen + 2 bovenlichten |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 7,8 m ², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 275 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 270 cm, 396 cm |
| Lengte | 295 cm |
| Breedte | 267 cm, 393 cm |
| hoogte | 242 cm |
| Nokhoogte | 242 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glasdikte | 3 mm, 10 mm |
| Aantal ramen | 4, 5 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 119x177 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232657a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Aura Tomatenhuisje Combinatieverglazing Zilver