Vitavia Stad balkonkas 350 tomatenhuis
Verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100283286a Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Stad balkonkas 350 tomatenhuis Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Stad balkonkas is ideaal geschikt voor uw balkon, omdat u hierdoor biologische en beschermde groenten of kruiden kunt verbouwen die u direct kunt consumeren. Het balkonkas heeft een oppervlakte van 0,35 m² en een hoogte van 1,60 m. Het beschikt over een verwijderbare tussenplank, zodat u ook grote planten kunt verbouwen.
Productvoordelen
- Kas voor het balkon
- Hoge zijwanden, klein grondoppervlak
- Plankenbodem biedt uitgebreide gebruiksoppervlakte
- Gesplitste schuifdeuren voor afzonderlijke bediening van beide vakken
- Hoogte onderste vak: ca. 40 cm, hoogte bovenste vak: ca. 1 m
- Dakraam opklapbaar
- Incl. plank en bodem / Incl. plank, wielen en bodem
- Rondverglazing: kristalhelder veiligheidsglas in ca. 3 mm dikte (VSG)
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 0,35 m² |
| Sokkeldiepte | 0,43 m |
| Sokkelmaatbreedte | 0,81 m |
| Lengte | 0,43 m |
| Breedte | 0,81 m |
| hoogte | 166 cm, 168 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Alu, Zwart |
| Beglazing | Helder glas (ESG) |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG) |
| Glasdikte | 3 mm |
| Aantal ramen | 1 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,35x0,36 m, 0,35x0,95 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100283286a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Stad balkonkas 350 tomatenhuis