Vitavia Gewächshaus Cassandra Tomatenhuis Zilver
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232397a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
1452
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Gewächshaus Cassandra Tomatenhuis Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Cassandra uit geanodiseerde of poedergelakte aluminiumprofilen onderscheidt zich door een gemetselde sockel van het klassieke, volledig glazen tuinhuis.
Productvoordelen:- Brede dubbele schuifdeur en bodemdiep deurdrempel
- Beglazing (ESG) met grote glasplaten
- Deur voorbereid voor hangslot
- Gootrand hoogte 155 cm
- 4 dakramen
| Model | Variant | Basisoppervlakte | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 8300 | met of zonder sokkelmuur (Kleur: Zandsteenof Antraciet) |
8,3 m² | 323x257x249 cm |
| 9900 | met of zonder sokkelmuur (Kleur: Zandsteenof Antraciet) |
9,9 m² | 385x257x249 cm |
| 11500 | met of zonder sokkelmuur (Kleur: Zandstenen) |
11,5 m² | 448x257x249 cm |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 5,0 m², 8,3 m², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 324 cm, 450 cm, 388 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 256 cm |
| Lengte | 323 cm, 385 cm, 448 cm |
| Breedte | 257 cm |
| hoogte | 249 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder) |
| Glasdikte | 3 mm |
| Aantal ramen | 4 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 122x194 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232397a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Gewächshaus Cassandra Tomatenhuis Zilver