1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
108
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Alutafel inklapbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia aluminium klaptafel is de geschikte kasuitrusting voor een optimale ruimtebenutting.
De tafel is snel gemonteerd, uit- en ingeklapt en ruimtebespaarend.
- Geschikte kasuitrusting voor een optimale ruimtebenutting
- Frame en werkblad in passende kleuren van de gangbare Vitavia-modellen
- Ruimtebespaarend
- Snel gemonteerd, uit- en ingeklapt
- Incl. bevestigingsmateriaal
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 56 cm |
| hoogte | 81 cm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium, Aluminium poedergecoat |
| kleur | geanodiseerd aluminium, Zwart, Smaragd |
| Type | Kasttafel |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232944a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Alutafel inklapbaar