Vitavia Aanleuntuin Styx Tomatenhuis Zwart
Verschillende formaten, Art.-Nr.: 100232676a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Aanleuntuin Styx Tomatenhuis Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia aanleunkas Styx is een hoge aanleunkas voor de kleinste grondoppervlakken en zeer geschikt voor het terras en het balkon.
Productvoordelen:- Hoge aanleunkas voor kleinste grondoppervlakken
- Perfect voor terras en balkon
- Geanodiseerde aluminiumprofielen zorgen voor duurzame bescherming tegen corrosie
- Met holle kamerslatten (HKP) of veiligheidsglas (ESG)
- Zacht licht en verhoogde isolatie
- Schuifdeur voor gemakkelijke toegang en toelating
- Deur voorbereidt voor hangslot
- Met 1 dakraam
- Goothoogte: 152 cm
| Model | Uitvoering | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 900 | HKP 4 mm of ESG 3 mm | 0,9 m² | 69x131x182 cm |
| 1300 | HKP 4 mm of ESG 3 mm | 1,3 m² | 69x193x182 cm |
| 3300 | HKP 4 mm of ESG 3 mm | 3,3 m² | 132x255x222 cm |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 0,9 m², 1,3 m², 3,3 m² |
| Sokkeldiepte | 65 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 130 cm, 192 cm, 254 cm |
| Lengte | 69 cm, 132 cm |
| Breedte | 131 cm, 193 cm, 255 cm |
| hoogte | 220 cm, 182 cm |
| Nokhoogte | 222 cm, 182 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm |
| Aantal ramen | 1 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 61x122 cm, 61x151 cm, 122x163 cm |
| Gewicht | 62,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232676a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Aanleuntuin Styx Tomatenhuis Zwart