URSA Klemmfilz GEO SF 035 glaswol isolatie
Dikte naar keuze, diffusieopen, Art.-Nr.: 100150552a Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
URSA Klemmfilz GEO SF 035 glaswol isolatie Online kopen tegen een voordelige prijs
De URSA GEO Klemmfilz SF 35 is een ongecoate mineraalwol-vilt met aan de bovenzijde een markering als snijhulp en een diffusie-open structuur. Deze glaswol isolatie onderscheidt zich door uitstekende isolatie-eigenschappen en biedt veelzijdige toepassingsmogelijkheden in verschillende bouwwijzen, met name in gebieden met hoge brandveiligheidseisen.
Eigenschappen- Berekeningswaarde van de thermische geleiding volgens DIN 4108-4: zie tabel.
- Brandweerstand: Geschikt voor F 30- en F 90-constructies.
| Dikte | Lengte | Breedte | Rolinhoud | Warmtedoorgangscoëfficiënt |
|---|---|---|---|---|
| 100 mm | 7000 mm | 1200 mm | 8,40 m² | 2,86 m² K/W |
| 120 mm | 4400 mm | 1200 mm | 5,28 m² | 3,43 m² K/W |
| 140 mm | 4000 mm | 1200 mm | 4,80 m² | 4,00 m² K/W |
| 160 mm | 3500 mm | 1200 mm | 4,20 m² | 4,57 m² K/W |
| 180 mm | 3200 mm | 1200 mm | 3,84 m² | 5,14 m² K/W |
| 200 mm | 2800 mm | 1200 mm | 3,36 m² | 5,71 m² K/W |
| 220 mm | 3800 mm | 1200 mm | 4,56 m² | 6,29 m² K/W |
| 240 mm | 3500 mm | 1200 mm | 4,20 m² | 6,86 m² K/W |
| 260 mm | 2800 mm | 1200 mm | 3,36 m² | 7,43 m² K/W |
Technische gegevens
| Merk | URSA |
|---|---|
| Serie | Wellker Geo |
| geschikt voor | Binnenwand |
| Toepassing | Bovenste verdiepingsvloer, Spantussenisolatie |
| Materiaal | Glaswol |
| Warmtegeleidingsklasse (WG) | 035 |
| Warmtegeleidingscoëfficiënt λ | 0,035 W/(m·K) |
| Brandklasse | A1 |
| Brandgedrag | niet-brandbaar |
| Dikte | 100 mm, 120 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm, 220 mm, 240 mm, 260 mm |
| Lengte | 2800 mm, 3200 mm, 3500 mm, 3800 mm, 4000 mm, 4400 mm, 7000 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Gewicht | 0,00 |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100150552a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
URSA Deutschland GmbH Fuggerstr. 1d 04158 Leipzig ursadeutschland@ursa.com |
Leveringsomvang
- URSA Klemmfilz GEO SF 035 glaswol isolatie