URSA Klemmfilz GEO Plus WLS 032 glaswol dakisolatie
Dikte naar keuze, diffusieopen, Art.-Nr.: 100150563a Beschrijving
1 / 8
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Rolle
incl. btw
Best beoordeeld
53
,
84
€
14,02 € / m²
4,9(45)
Productinformatie
Beschrijving
URSA Klemmfilz GEO Plus WLS 032 glaswol dakisolatie Online kopen tegen een voordelige prijs
De URSA GEO glaswol isolatie SF 32 PLUS is een glaswol isolatieplaten, aan één zijde beplakt met licht glasvlies, voorzien van een bovenzijdige markeringslijn als snijhulp en is diffusie-open. De URSA GEO glaswol isolatie SF 32 PLUS biedt uitstekende isolatieeigenschappen en veelzijdige toepassingsmogelijkheden in verschillende bouwwijzen, met name in gebieden die aan hoge brandveiligheidseisen moeten voldoen. De vliesbekleding biedt stofbescherming, terwijl de bovenste verdiepingsvloer af en toe en voor korte duur betreden kan worden.
Eigenschappen- Ontwerpwaarde van de thermische geleidbaarheid volgens DIN 4108-4: Zie tabel.
- Brandwerendheid: Geschikt voor F 30- en F 90-constructies.
| Dikte | Lengte | Breedte | Rolinhoud | Thermische weerstand |
|---|---|---|---|---|
| 100 mm | 4000 mm | 1200 mm | 4,80 m² | 3,13 m² K/W |
| 120 mm | 3200 mm | 1200 mm | 3,84 m² | 3,75 m² K/W |
| 140 mm | 2800 mm | 1200 mm | 3,36 m² | 4,38 m² K/W |
| 160 mm | 2500 mm | 1200 mm | 3,00 m² | 5,00 m² K/W |
| 180 mm | 3300 mm | 1200 mm | 3,96 m² | 5,63 m² K/W |
| 200 mm | 3000 mm | 1200 mm | 3,60 m² | 6,25 m² K/W |
| 220 mm | 2500 mm | 1200 mm | 3,00 m² | 6,87 m² K/W |
| 240 mm | 2300 mm | 1200 mm | 2,76 m² | 7,5 m² K/W |
Technische gegevens
| Merk | URSA |
|---|---|
| Serie | Wellker Geo |
| geschikt voor | dak |
| Toepassing | Bovenste verdiepingsvloer, Spantussenisolatie |
| Materiaal | Glaswol |
| Warmtegeleidingsklasse (WG) | 032 |
| Warmtegeleidingscoëfficiënt λ | 0,032 W/(m·K) |
| Brandklasse | A1 |
| Brandgedrag | niet-brandbaar |
| Dikte | 100 mm, 120 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm, 220 mm, 240 mm |
| Lengte | 2300 mm, 2500 mm, 2800 mm, 3000 mm, 3200 mm, 3300 mm, 4000 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Stromingsweerstand | ≥ 5 kPa·s/m² |
| Gewicht | 0,00 |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100150563a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
URSA Deutschland GmbH Fuggerstr. 1d 04158 Leipzig ursadeutschland@ursa.com |
Leveringsomvang
- URSA Klemmfilz GEO Plus WLS 032 glaswol dakisolatie