TraumGarten WPC-terrasplanken 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL grijs
verschillende lengtes te kiezen, Art.-Nr.: 100229566a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten WPC-terrasplanken 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten terrasplank DreamDeck houtcomposiet Plus XL grijs is in verschillende lengtes verkrijgbaar.
De terrasplank bestaat uit een buisprofiel en is aan beide zijden bruikbaar (houtnerf-reliëf en gegrild).
Verdere informatie:
- Duurzaamheidsklasse 2
- aan beide zijden bruikbaar
- Langskanten afgerond
- zijdelingse toepassing voor verborgen verlegging
Lengte 3000 mm / 4000 mm / 5000 mm
Breedte 240 mm
Diepte/Dikte 23 mm
1
Zand-/kiezelmenging
2
Onkruidmat
Een onkruidmat op een zand-/kiezelondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Een onkruidmat op een zand-/kiezelondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
3
Betonplaten
Verlegging op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Verlegging op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
4
Rubberringen
Rubberringen worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
Rubberringen worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
5
Onderconstructie
De onderconstructie wordt dwars op de latere verleggingsrichting van de terrasplanken aangebracht.
De onderconstructie wordt dwars op de latere verleggingsrichting van de terrasplanken aangebracht.
6
Terrasplank
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montagekklemmen bevestigd. Montageklemmen hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montagekklemmen bevestigd. Montageklemmen hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
7
UitzettingsfugeOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na verlegging. Daarom wordt een uitzettingsfuge aan de huismuur van minstens 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken verleggen" vindt u hier.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Holle ruimte |
| Breedte | 240 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Gewicht | 14 kg/lfm, 18,6 kg/lfm, 23 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Materiaal | WPC |
| Duurzaamheidsklassificatie | 2-duurzaam |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100229566a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten WPC-terrasplanken 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL grijs