TraumGarten tuinpoort RAJA WPC antraciet
101,5x85 cm, instelbare openingsrichting, Art.-Nr.: 100234354 Beschrijving
1 / 2
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten tuinpoort RAJA WPC antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De tuinpoort WPC RAJA antraciet heeft een afmeting van 101,5x85 cm en een geribbeld oppervlak.
Het hek kan naar keuze DIN rechts of DIN links aangeslagen worden gemonteerd.
De in totaal 9 verticaal lopende profielen worden door twee diagonale verstijvingen extra gestabiliseerd. Een designaanzetslaaprofiel uit aluminium maakt het tijdloze en moderne design af.
Als toebehoren is de passende beslag uit de serie RAJA verkrijgbaar.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten RAJA |
| Type | tuinpoort |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 102,5-104 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktebehandeling | gegroefd |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Productomvang | Element |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Breedte | 101,5 cm |
| hoogte | 85 cm |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Openingsrichting | links, rechts |
| Gewicht | 15,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2111 |
| Art.-Nr.: | 100234354 |
| EAN: | 4033821028041 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten tuinpoort RAJA WPC antraciet