TraumGarten Tuinpoort LONGLIFE CARA XL Dubbeltuin poort wit
gegalvaniseerd staal, wit gepoedercoat, profielen van raamkunststof, 310x90 cm, Art.-Nr.: 100361073 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Tuinpoort LONGLIFE CARA XL Dubbeltuin poort wit Online kopen tegen een voordelige prijs
Bij het TraumGarten dubbeltuinpoort LONGLIFE CARA XL wordt klassiek design en moderne materialen verenigd tot een hoogwaardig en duurzaam tuinpoort. De dubbelpoort uit metaal en hoogwaardig raamkunststof is uiterst robuust. Met een breedte van 3,10 meter is er voldoende ruimte om gemakkelijk met de auto doorheen te rijden. De verticale profielen uit raamkunststof zijn vastgeschroefd op een stabiel, verzinkt en wit gepoedercoat metalen poortframe. De verticale metalen frames zijn 80x50 mm en de dwarsprofielen 80x20 mm dik. De verticale tuinafscheidingsprofielen uit raamkunststof zijn 82x28 mm dik. De dubbelpoort is zeer duurzaam, weerbestendig en hoeft nooit geschilderd te worden. Het wordt geleverd inclusief insteekslot, beslag en afdekkapjes uit kunststof voor de verticale metalen profielen.
Belangrijke opmerking: De afzonderlijke tuinafscheidingsprofielen van de CARA XL dubbelpoort zijn bovenaan open en moeten met een dom- of piramide-opzet gesloten worden. De opzetten en de benodigde LONGLIFE lijm zijn niet in de leveringsverpakking inbegrepen en moeten apart besteld worden. Voor de dubbelpoort zijn in totaal 16 opzetten (8 links en 8 rechts) nodig.
Eigenschappen en voordelen- Traditioneel tuinpoort uit moderne materialen
- Metalen frame verzinkt en poedercoat
- Profielen uit hoogwaardig raamkunststof
- Duurzaam en weerbestendig
- Hoeft nooit geschilderd te worden
- Zeer onderhoudsvriendelijk, eenvoudig afwassen
- 310 cm breed, 90 cm hoog, 5 cm dik
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Type | Inrijpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 314 cm |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 310 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Gewicht | 47,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 4584 |
| Art.-Nr.: | 100361073 |
| EAN: | 4033821056655 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x Dubbeldeur
- 4x Afdekkapjes van kunststof
- 1x Insteekslot
- 1x Beslag set