TraumGarten tuinhek LONGLIFE CLEO dubbelpoort wit
hochwaardig raamkunststof, 302x85 cm, Art.-Nr.: 100361087 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten tuinhek LONGLIFE CLEO dubbelpoort wit Online kopen tegen een voordelige prijs
De Dubbeldeur voor de TraumGarten LONGLIFE CLEO tuinafscheiding biedt modern design en een grote opening voor uw voortuin. De extra brede, twee-deurseponering CLEO Dubbeldeur is uit hoogwaardig raamkunststof vervaardigd en heeft twee gelijke zijden. Het overtuigt met zijn rechtlijnige design en zijn enorme stabiliteit. De twee-deurige CLEO tuinpoort is 302 cm breed en heeft een stabiel frame van 48x68 mm en profielen van 28x82 mm. Het biedt voldoende ruimte om gemakkelijk met de auto doorheen te rijden. De dubbeldeur is zeer onderhoudsvriendelijk en hoeft nooit geschilderd te worden. Net als de hekelementen is de dubbeldeur ook al fabrieksmtig voorzien van een opgeplakte aanzetprofiel uit raamkunststof. Het wordt geleverd inclusief insteekslot en beslag set.
Eigenschappen en voordelen- grote dubbeldeur in modern design
- uit hoogwaardig raamkunststof
- duurzaam en weerbestendig
- hoeft nooit geschilderd te worden
- zeer onderhoudsvriendelijk
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Type | Inrijpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 314 cm |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 302 cm |
| hoogte | 85 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Gewicht | 35,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1845 |
| Art.-Nr.: | 100361087 |
| EAN: | 4033821036060 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x dubbelpoort
- 1x insteekslot
- 1x beslag