TraumGarten tuinhek LONGLIFE CARA XL Dubbele poort wit rond
gegalvaniseerd staal, wit gepoedercoat, profielen uit raam-kunststof, 310x90 (100) cm, Art.-Nr.: 100361074 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten tuinhek LONGLIFE CARA XL Dubbele poort wit rond Online kopen tegen een voordelige prijs
Bij het TraumGarten dubbeltje LONGLIFE CARA XL met ronde boog verenigen zich klassiek design en moderne materialen tot een hoogwaardig en duurzaam tuinpoort. Het dubbeltje uit metaal en hoogwaardig raamkunststof is uitermate robuust. Met een breedte van 3,10 meter is er voldoende ruimte om comfortabel met de auto doorheen te rijden. Het dubbeltje met ronde boog is aan de buitenkant 90 cm en in het midden 100 cm hoog. De verticale profielen uit raamkunststof zijn op een stabiel, gegalvaniseerd en wit gepoedercoat metalen poortframe geschroefd. De verticale metalen frames zijn 80x50 mm en de dwarsframes 80x20 mm sterk. De verticale hekprofielen uit raamkunststof zijn 82x28 mm sterk. Het dubbeltje is zeer duurzaam, weerbestendig en hoeft nooit geschilderd te worden. Het wordt geleverd inclusief insteekslot, beslag-set en kunststof afdekkapjes voor de verticale metalen profielen.
Belangrijke opmerking: De individuele hekprofielen van het CARA XL dubbeltje zijn aan de bovenkant open en moeten worden gesloten met een dom- of piramidevormige opzet. De opzetstukken en de benodigde LONGLIFE lijm zijn niet in de leveringsverpakking opgenomen en moeten afzonderlijk besteld worden. Voor het dubbeltje zijn in totaal 16 opzetstukken (8 links en 8 rechts) nodig.
Eigenschappen en voordelen- Traditionele tuinpoort uit moderne materialen
- Metalen frame gegalvaniseerd en gepoedercoat
- Profielen uit hoogwaardig raamkunststof
- duurzaam en weerbestendig
- hoeft nooit geschilderd te worden
- zeer onderhoudsvriendelijk, gewoon afwassen
- 310 cm breed, 90-100 cm hoog, 5 cm dik
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Type | Inrijpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 314 cm |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 310 cm |
| hoogte | 90 cm (100 cm) |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Gewicht | 47,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 4585 |
| Art.-Nr.: | 100361074 |
| EAN: | 4033821056709 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x Dubbele poort
- 4x Afdekkapjes uit kunststof
- 1x Insteekslot
- 1x Beslag set