TraumGarten Tuinafscheiding RAJA Hardhout Poort met Kroon
knopvrij FSC-gecertificeerd hardhout, geolieerd, 98x90 (97) cm, Art.-Nr.: 100361105 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
130
,
41
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Tuinafscheiding RAJA Hardhout Poort met Kroon Online kopen tegen een voordelige prijs
De tuinpoort voor de TraumGarten tuinafscheiding RAJA straalt een prachtige elegantie uit en nodigt bezoekers vrijwel uit om binnen te treden. De tuinpoort met kroon is vervaardigd uit gelijnde en praktisch knoopvrij hardhout. Het hardhout is FSC-gecertificeerd en van nature uit weerbestendig. De tuinpoort is kwaliteitsvol zeer hoogwaardig vervaardigd, de rondboog is uit één stuk gewerkt. Het is vormstabiel gelijnden geöld. Het oppervlak is glad geschaafd en alle kanten zijn afgerond. De dwarshout is 36x78 mm en de profielen 12x88 mm sterk. Opdat de tuinpoort lang mooi en stabiel blijft zijn alle verbindingen van roestvrij staal. Om optimale regenwaterafvoer te waarborgen zijn de onderste ramen van de poort open.
Eigenschappen en voordelen- FSC-gecertificeerd hardhout
- van nature uit weerbestendig
- zeer hoogwaardig vervaardigd
- vormstabiel gelijnden geöld
- met diagonaalversteviging
- voor optimale waterafvoer onderin open
- roestvrijstalen schroeven
- zeer duurzaam
- onderhoudsarm
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten RAJA |
| Type | tuinpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Hardhout |
| kleur | Natuur |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 90 cm (97 cm) |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Gewicht | 12,90 |
| HAN | 1515 |
| Art.-Nr.: | 100361105 |
| EAN: | 4033821014853 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten Tuinafscheiding RAJA Hardhout Poort met Kroon