TraumGarten Tuinafscheiding LONGLIFE CLEO Poort wit
hochwertiger Fenster-Kunststoff, DIN rechts/links, 98x85 cm, Art.-Nr.: 100361088 Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
456
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Tuinafscheiding LONGLIFE CLEO Poort wit Online kopen tegen een voordelige prijs
De tuinpoort voor het TraumGarten LONGLIFE CLEO tuinafscheiding biedt modern design voor uw voortuin. De aantrekkelijke tuinpoort is gemaakt van hoogwaardig raamkunststof en heeft twee gelijke zijden. De poort overtuigt met zijn strakke vormgeving en zijn hoge stabiliteit. De CLEO tuinpoort heeft een stabiel frame van 48x68 mm en profielen van 28x82 mm. Deze kan DIN Re of DIN Li worden gemonteerd. De poort is zeer onderhoudsvriendelijk en hoeft nooit te worden geschilderd. Net als de hekelementen is de poort werksmatig al voorzien van een opgekleefd aanzetprofiel van raamkunststof. De poort wordt geleverd inclusief insteekslot en beslag.
Eigenschappen en voordelen- tuinpoort in modern design
- gemaakt van hoogwaardig raamkunststof
- duurzaam en weerbestendig
- hoeft nooit te worden geschilderd
- zeer onderhoudsvriendelijk
- Made in Germany
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Type | tuinpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 85 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Gewicht | 14,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1843 |
| Art.-Nr.: | 100361088 |
| EAN: | 4033821027600 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- 1x Tuinpoort
- 1x Insteekslot
- 1x Beslag