TraumGarten tuinafscheiding LONGLIFE CARA XL poort wit
verzinkte staal, wit gepoedercoat, profielen van raamkunststof, 98x90 cm, Art.-Nr.: 100361078a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten tuinafscheiding LONGLIFE CARA XL poort wit Online kopen tegen een voordelige prijs
Bij het TraumGarten tuinpoort LONGLIFE CARA XL verenigen zich klassiek ontwerp en modern materiaal tot een hoogwaardige, duurzame tuinpoort. De tuinpoort uit metaal en hoogwaardige raamkunststof is buitengewoon robuust. De verticale profielen zijn verschroefd op een stabiele, gegalvaniseerde en wit poedergecoate metalen poortframe. De verticale metalen frames zijn 80x50 mm en de dwarsstijlen 80x20 mm sterk. De verticale hekprofielen uit raamkunststof zijn 82x28 mm sterk. De tuinpoort is zeer duurzaam, weerbestendig en hoeft nooit te worden geschilderd. Het wordt geleverd inclusief insteekslot, beslag en 2 afdekkapjes uit kunststof voor de verticale metalen profielen.
Belangrijke opmerking: De afzonderlijke hekprofielen van de CARA XL tuinpoort zijn bovenaan open en moeten met een dom- of pyramide-opzet worden gesloten. De opzetten en de benodigde LONGLIFE-lijm zijn niet in de leveringsverpakking inbegrepen en moeten afzonderlijk worden besteld. Per tuinpoort zijn 5 opzetten nodig.
Eigenschappen en voordelen- Traditionele tuinpoort uit moderne materialen
- Metalen frame gegalvaniseerd en poedergecoat
- Profielen uit hoogwaardige raamkunststof
- Duurzaam en weerbestendig
- Hoeft nooit te worden geschilderd
- Zeer onderhoudsvriendelijk, eenvoudig afwassen
- Gemaakt in Duitsland
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Type | tuinpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361078a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x Tuinpoort
- 2x Afdekkapjes uit kunststof
- 1x Insteekslot
- 1x Beslag set