TraumGarten tuinafscheiding LONGLIFE CARA poort wit rond
verzinkte staal, wit gepoedercoat, profielen uit raam-kunststof, 106x70 (80) cm, Art.-Nr.: 100361077a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten tuinafscheiding LONGLIFE CARA poort wit rond Online kopen tegen een voordelige prijs
Bij deze tuinpoort van TraumGarten komen klassiek ontwerp en modern materiaal samen. De tuinpoort met ronde boog voor de CARA LONGLIFE tuinafscheiding is een klassieke tuinpoort van metaal en hoogwaardig raamkunststof. De verticale profielen zijn op een stevig, gegalvaniseerd en wit gepoedercoat metalen poortframe geschroefd. De verticale metalen frames zijn 80x50 mm en de horizontale frames 80x20 mm sterk. De verticale tuinprofielen van raamkunststof zijn 82x28 mm groot. De tuinpoort met ronde boog is 98x70 cm aan de boog 80 cm groot. Het is zeer duurzaam, weersbestendig en hoeft nooit geschilderd te worden. Het is absoluut onderhoudsvriendelijk en gemakkelijk schoon te maken, gewoon afwassen is volledig voldoende.
Let op: De individuele tuinprofielen van de tuinpoort zijn bovenaan open en moeten met een bol- of piramidevormige opzet worden gesloten. De opzetten en de benodigde LONGLIFE lijm zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen en moeten apart worden besteld. Per tuinpoort zijn 5 opzetten nodig. Kunststof afdekkapjes voor de twee verticale poortframes, een insteekslot en een beslag-set worden meegeleverd.
Kenmerken en voordelen- Traditionele tuinpoort van moderne materialen
- Metalen frame gegalvaniseerd en poedergecoat
- Profielen van hoogwaardig raamkunststof
- Duurzaam en weersbestendig
- Hoeft nooit geschilderd te worden
- Zeer onderhoudsvriendelijk, gewoon afwassen
- Gemaakt in Duitsland
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Type | tuinpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 70 cm (80 cm) |
| Materiaalraam | Metaal |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361077a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x Tuinpoort
- 2x Afdekkapjes uit kunststof
- 1x Insteekslot
- 1x Beslag set