TraumGarten Tuinafscheiding LONGLIFE CARA Dubbel poortje wit
gegalvaniseerde staal, wit gespoten, profielen van raamkunststof, 310x70 cm, Art.-Nr.: 100361072 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Tuinafscheiding LONGLIFE CARA Dubbel poortje wit Online kopen tegen een voordelige prijs
Bij deze tuinpoort van TraumGarten treffen klassiek ontwerp en modern materiaal elkaar. Het dubbele hek voor de CARA LONGLIFE tuinpoort is een groot, klassiek tuinpoort van metaal en hoogwaardige raamkunststof. Met een breedte van 3,10 meter is er voldoende ruimte om comfortabel met de auto door te rijden. De verticale profielen zijn op een stabiel, gegalvaniseerd en wit poedercoat metalen poortframe geschroefd. De verticale metalen frames zijn 80x50 mm en de horizontale frames 80x20 mm sterk. De verticale heprofielen uit raamkunststof zijn 82x28 mm groot. Het dubbele hek is 310x70 cm groot. Het is zeer duurzaam, weerbestendig en hoeft nooit te worden geschilderd. Het is absoluut onderhoudsvrij en gemakkelijk schoon te maken, eenvoudig afspuelen is voldoende.
Let op: De afzonderlijke heprofielen van het tuinpoort zijn bovenaan open en moeten met een bol- of piramide-afsluiting worden gesloten. De design-afsluitingen en de benodigde LONGLIFE-lijm zijn niet inbegrepen en moeten apart worden besteld. Voor het dubbele hek zijn 20 afsluitingen nodig. Kunststof afdekkapjes voor de twee verticale poortframes, een insteekslot en een beschlagset worden meegeleverd.
Eigenschappen en voordelen- Traditioneel tuinpoort uit moderne materialen
- Metalen frame gegalvaniseerd en poedercoat
- Profielen uit hoogwaardige raamkunststof
- Duurzaam en weerbestendig
- Hoeft nooit te worden geschilderd
- Zeer onderhoudsvrij, eenvoudig af te spuelen
- Gemaakt in Duitsland
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Type | Inrijpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 314 cm |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 310 cm |
| hoogte | 70 cm |
| Materiaalraam | Metaal |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Gewicht | 43,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1114 |
| Art.-Nr.: | 100361072 |
| EAN: | 4033821011326 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x Dubbele poort
- 4x Kunststof afdekkapjes
- 1x Insteekslot
- 1x Beslag set