TraumGarten-terrasplank 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL bruin
verschillende lengtes beschikbaar, Art.-Nr.: 100229563a Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten-terrasplank 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL bruin Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten terrasplank DreamDeck WPC Plus XL bruin is in verschillende lengtes verkrijgbaar.
De terrasplank bestaat uit een buisprofiel en is aan beide zijden bruikbaar (houtnerf-reliëf en gegroefd).
Verdere informatie:
- Duurzaamheidklasse 2
- aan beide zijden bruikbaar
- Langskanten afgerond
- zijdelingse toepassing voor verborgen leggen
Lengte 3000 mm / 4000 mm / 5000 mm
Breedte 240 mm
Diepte/Dikte 23 mm
1
Zand-/grindmengsel
2
Onkruidmat
Een onkruidmat op een zand-/grindfunderingslaag voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorglijdt.
Een onkruidmat op een zand-/grindfunderingslaag voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorglijdt.
3
Betonplaten
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
4
Rubberpads
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor uitlijning van de onderconstructie en verbeteren het stapgeluid.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor uitlijning van de onderconstructie en verbeteren het stapgeluid.
5
Onderconstructie
De onderconstructie wordt haaks op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
De onderconstructie wordt haaks op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
6
Terrasplank
Bij het monteren van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich richting tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montageplaatjes bevestigd. Montageplaatjes hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
Bij het monteren van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich richting tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montageplaatjes bevestigd. Montageplaatjes hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
7
UitzettingsfugeAangezien WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Ausführung | Holle ruimte |
| Breedte | 240 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4200 mm, 5000 mm |
| Gewicht | 14 kg/lfm, 18,6 kg/lfm, 23 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Materiaal | WPC |
| Duurzaamheidsklassificatie | 2-duurzaam |
| kleur | Bruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100229563a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten-terrasplank 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL bruin