TraumGarten-terrasplank 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL antraciet
verschillende lengtes beschikbaar, Art.-Nr.: 100230156a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
59
,
95
€
19,98 € / m
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten-terrasplank 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten terrasplanken DreamDeck WPC Plus XL antraciet bestaat uit een buisprofiel en is aan beide zijden inzetbaar (reliëf-houtnerf en gegroefd).
Verder informatie:
- Duurzaamheidsklasse 2
- aan beide zijden inzetbaar
- Lengterand afgerond
- zijdelingse toepassing voor verborgen leggen
Lengte 3000 mm / 4000 mm / 5000 mm
Breedte 240 mm
Diepte/Dikte 23 mm
1
Zand-/grindmengsel
2
Onkruidmat
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
3
Betonplaten
Leggen met een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Leggen met een afstand van 40-60 cm van elkaar.
4
Rubberpads
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de instelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de instelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
5
Onderconstructie
De onderconstructie wordt haaks op de latere legrrichting van de terrasplanken aangebracht.
De onderconstructie wordt haaks op de latere legrrichting van de terrasplanken aangebracht.
6
Terrasplank
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montage clips bevestigd. Montage clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en dat een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montage clips bevestigd. Montage clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en dat een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
7
ExpansievoegOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een expansievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Ausführung | Holle ruimte |
| Breedte | 240 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lengte | 5000 mm |
| Gewicht | 23 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Materiaal | WPC |
| Duurzaamheidsklassificatie | 2-duurzaam |
| kleur | Antraciet |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100230156a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten-terrasplank 23x240mm DreamDeck WPC Plus XL antraciet