TraumGarten SQUADRA Alu tuinpoort voortuin antraciet
Onderhoudsarm, weerbestendig, aansluitend op de voortuin hekserie SQUADRA, rondt de tuinafscheidingsontwerp perfect af, 98x90 cm, Art.-Nr.: 100425125a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
517
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten SQUADRA Alu tuinpoort voortuin antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten SQUADRA tuinpoort sluit perfect aan op de voortuin serie SQUADRA en rondt de schutting design af. Door de vrij kiesbare openingsrichting is de poort bijzonder flexibel inzetbaar. De poort in klassiek-tijdloos design heeft hoogwaardige aluminium profielen en is extreem weersbestendig en duurzaam. Bovendien is geen verven nodig, wat de poort bijzonder onderhoudsvriendelijk maakt.
Producteigenschappen:- Hoogte: 900 mm
- Breedte: 980 mm
- Diepte/Dikte: 40 mm
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SQUADRA |
| Type | Privacyschermpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 90 cm |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Dikte | 2,5 cm |
| Openingsrichting | DIN Links, DIN Rechts |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100425125a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Standaardpoort
- Beslag-set
- Slot