TraumGarten Schutting WPC PLATINUM Grijs, Lat Zilver Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Veldmaat: max. 178x183 cm (BxH), Set bestaande uit 12 profiellatten en 2 afwerkingslijsten, Art.-Nr.: 100074220 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting WPC PLATINUM Grijs, Lat Zilver Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten schutting SYSTEEM WPC PLATINUM grijs overtuigt op alle punten met zijn speciale oppervlaktebehandeling. De PLATINUM-mantel maakt het oppervlak veel waterafstotender en vlekbestendig dan gewone WPC-profielen. Het van huis uit weerstandbiedende en onderhoudsvriendelijke materiaal WPC ontwikkelt zich daardoor tot een volledig zorgeloos pakket voor het ontwerp van aantrekkelijke en duurzame hekwerkelementen. Het hekwerkveld wordt als zelfbouw-set met 12 profiellatten en passende afwerkingslatten uit aluminium geleverd. De afzonderlijke latten met de afmetingen 160x21 mm vormen opgebouwd een stabiel schutting-element met afmetingen 178x183 cm.
In de kleur grijs creëert u met de hekwerkelementen een stijlvolle en moderne schutting, die opvallende accenten in de tuin- en terrasontwerp aanbrengt. De afwerkingslatten ronden in metallisch zilver de schutting ideaal af.
Het materiaal WPC combineert de beste eigenschappen van hout en kunststof en is in de tuin- en landschapsbouw niet meer weg te denken. Het oppervlak is splinter- en vezelvrij en hoeft niet aanvullend behandeld te worden met oliën of andere onderhoudsmiddelen.
Eigenschappen en voordelen:
- SYSTEEM WPC PLATINUM schutting bestaande uit 12 profiellatten en passende afwerkingslatten
- Vlekbestendig en waterafstotender dan gewone WPC-profielen
- Praktische zelfbouw-set
- Profiellatten met glad oppervlak en afwerkingslatten uit aluminium
- Afmetingen profiellatten 160x21 mm, afmetingen hekwerkveld 178x183 cm
- Robuust en weerstandsbiedend
- Zeer onderhoudsvriendelijk
Let op: oppervlakken van WPC kunnen in de loop van de tijd navergrijzen respectievelijk naverlichten. Dit is een natuurlijk proces en vormt geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlak | gegroefde, glad |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| kleur | Grijs |
| Framekleur | Zilver |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 183 cm |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 52,60 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2610 |
| Art.-Nr.: | 100074220 |
| EAN: | 4033821044959 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 12 Steekprofielen (15x2x178cm)
- Start- en afsluitprofiel