TraumGarten schutting SYSTEM Klemmpalen Antraciet
Universaalpaal voor montage van alle SYSTEM hekwerkpanelen, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100074241a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM Klemmpalen Antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten SYSTEM klemschuttingpaal is een universele paal voor het monteren van TraumGarten SYSTEM schuttingelementen en bijbehorende accessoires. De klemschuttingpaal bestaat uit twee helften waarin de gewenste schuttingelementen eenvoudig kunnen worden ingespannen of ingeklemd. De klemschuttingpalen zijn universeel geschikt voor de TraumGarten SYSTEM series - KERAMIK, BOARD, GLAS, WPC en ALU. Alle elementen van de SYSTEM serie zijn onderling combineerbaar.
De klemschuttingpalen zijn voorgeboord en worden geleverd met passende paalkapjes en een blindprofiel om als afsluitpaal te kunnen worden gebruikt. Door de verschillende elementdiktes van de SYSTEM schuttingen varieert de diepte van de palen tussen 74 en 84 mm. Voor montage met opschroef-grondankers wordt een paalinzetstuk uit kunststof meegeleverd, dat de schroefkoppen en de basisplaat van de opschroef-grondplaat bedekt.
Let op: Voor de grondbevestiging van de SYSTEM klemschuttingpalen is altijd een paaldrager SYSTEM nodig voor opschroeven of inbetonneren.
Eigenschappen en voordelen- Aluminium, poedergecoat
- Paalinzetstuk uit kunststof
- incl. paalkapje en eindprofiel
- Sterkte: 7,7x7,4-8,4 cm
Belangrijk opmerking: De rubberdichtingen voor het monteren van de SYSTEM schuttingelementen zijn niet in de leveringsverplichting inbegrepen, deze worden passend bij de SYSTEM schuttingelementen geleverd.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Paal |
| Ausführung | Metaalpaal |
| Materiaal | Aluminium |
| houtsoort | Den |
| kleur | Antraciet |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Breedte | 8 cm |
| hoogte | 105 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074241a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x klemfoos
- 1x paalkap
- 1x afsluitings- en adapterprofiel
- schroeven, schroefdoppen en stop