TraumGarten schutting SYSTEM Designrooster LINEA Zilver schutting
60x180 cm, stabiel decoratief rooster van roestvrij staal, Art.-Nr.: 100237814 Beschrijving
1 / 2
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEM Designrooster LINEA Zilver schutting Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten schutting SYSTEM designrooster Linea zilver verfraait stijlvol elke schutting. Het moderne design zet bijzondere accenten en biedt afwisseling voor anders eentonige schuttingen. De designroosters zijn bestemd voor gebruik met de SYSTEM schuttingpalen, echter niet met de hoekpalen. De klemlijsten voor montage zijn al inbegrepen.
Technische gegevens- 60x180 cm / 1,5 mm dik
- incl. klemlijsten
- roestvrijstaal
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Decoratief element, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Roestvrijstaal |
| Oppervlak | geperforeerd |
| kleur | Zilver |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 60 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,5 mm |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 11,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2834 |
| Art.-Nr.: | 100237814 |
| EAN: | 4033821054736 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting SYSTEM Designrooster LINEA Zilver schutting