TraumGarten schutting SYSTEM Designelement FLOW Rooster Anthraciet Zichtscherm
60x180 cm, stabiel decoratief element met gaten, Art.-Nr.: 100074448 Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEM Designelement FLOW Rooster Anthraciet Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schutting SYSTEM Designelement FLOW rooster antraciet is een modern 3-D designelement. Moderne 3-D-techniek is nu ook ingezet in de tuin. Het exclusieve designelement met twee verschillende zijden is een echte blikvanger in de schutting. FLOW in roosteruitvoering in zilver heeft aan één zijde een bolle vorm en aan de andere kant een holle gewelfd zijde. Het gaten aluminium is onderhoudsvriendelijk en duurzaam.
U kunt FLOW met alle TraumGarten SYSTEM en BOARD schuttingen combineren en zo bijzondere accenten creëren.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Decoratief element, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlak | geperforeerd, golfvormig |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 60 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 6,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2742 |
| Art.-Nr.: | 100074448 |
| EAN: | 4033821048407 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting SYSTEM Designelement FLOW Rooster Anthraciet Zichtscherm