TraumGarten Schutting SYSTEM Decoratief Profiel QUATTRO Antraciet
Hoogte: 15 cm of 30 cm, Art.-Nr.: 100237810a Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Set
incl. btw
12 Varianten
70
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Schutting SYSTEM Decoratief Profiel QUATTRO Antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het geperforeerde decoratief profiel Quattro Antraciet in de hoogten 15 en 30 cm is een stijlvolle aanvulling op uw SYSTEM WPC of aluminium privacyscherm. Snel en eenvoudig geeft u uw hekwerk een persoonlijke touch. De al in de leveringsomvang inbegrepen decoratieprofieladapter maakt de eenvoudige installatie van het elegante, geperforeerde decoratieve profiel mogelijk.
Bij het 30 cm hoge decoratieve profiel vervangt u eenvoudig 2 WPC of ALU-profielen en plaatst u het met de decoratieprofieladapter in.
Het 15 cm hoge geperforeerde decoratief veld vervangt 1 WPC of ALU-profiel.
- ca. 15x178 cm / 1,5 mm dik
- ca. 30x178 cm / 1,5 mm dik
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Decoratief element |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Roestvrijstaal |
| Oppervlak | geperforeerd |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 15 cm, 30 cm |
| Dikte | 1,5 mm |
| geschikt voor | SYSTEM Rhombus, SYSTEM WPC/ALU |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100237810a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Decoratief profiel QUATTRO Zilver, Hoogte: 15 cm of 30 cm
- Decoratief profiel-adapter Antraciet