TraumGarten schutting SYSTEM Decoratief profiel PULS Zilver incl. Adapter Antraciet
Hoogte: 15 cm of 30 cm, Art.-Nr.: 100237808a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEM Decoratief profiel PULS Zilver incl. Adapter Antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het geperforeerde decoratief profiel Puls Zilver in de hoogten 15 en 30 cm is een stijlvolle aanvulling op uw SYSTEM WPC of Aluminium-zichtscherm. Snel en gemakkelijk geeft u uw hekwerkveld een persoonlijk tintje. De reeds in de leveringsomvang inbegrepen decoratiefprofieladapter maakt de eenvoudige montage van het edelste, geperforeerde decoratiefprofiel mogelijk.
Bij het 30 cm hoge decoratiefprofiel vervangt u 2 WPC of ALU-profielen eenvoudig en plaatst u het met de decoratiefprofieladapter in.
Het 15 cm hoge geperforeerde decoratief veld vervangt 1 WPC of ALU-profiel.
- ca. 15x178 cm / 1,5 mm dik
- ca. 30x178 cm / 1,5 mm dik
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Decoratief element |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Roestvrijstaal |
| Oppervlak | geperforeerd |
| kleur | Zilver |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 15 cm, 30 cm |
| Dikte | 1,5 mm |
| geschikt voor | SYSTEM Rhombus, SYSTEM WPC/ALU |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100237808a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Decoratief profiel PULS Zilver, hoogte: 15 cm of 30 cm
- Decoratief profiel-adapter Antraciet