TraumGarten schutting SYSTEM decoratief profiel Dekor-Matt Kunstglas Antraciet
6 mm dik, 15 cm of 30 cm hoog, Art.-Nr.: 100074095a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM decoratief profiel Dekor-Matt Kunstglas Antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten SYSTEM Decoratieve profielen Matglas zijn de perfecte aanvulling voor uw SYSTEM ALU of de SYSTEM WPC Platinum, SYSTEM WPC XL en SYSTEM WPC CLASSIC schuttingen. De decoratieve profielen zijn eenvoudig en snel te monteren. U verwijdert eenvoudig, afhankelijk van de hoogte van het decoratieve profiel, één of twee enkele profielen in de schutting en vervangt deze door het overeenkomstige decoratieve profiel met farbgepasste aansluitprofiel. Het 15 cm hoge vervangt één enkel profiel en het 30 cm hoge decoratieve profiel vervangt twee enkele profielen. De decoratieve profielen bestaan uit 6 mm dik kunststofglas en zijn licht doorschijnend. Voor de montage is een aansluitprofiel nodig die in de leveringsomvang inbegrepen is.
De decoratieve profielen uit kunststofglas kunnen zelf individueel ingekort worden!
Maatbreedten zijn echter ook op aanvraag mogelijk.
- Kunststofglas
- 15x178 cm / 6 mm dik
- 30x178 cm / 6 mm dik
- licht doorschijnend
- inclusief aansluitprofiel, antraciet
- eenvoudige montage
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Decoratief element |
| Materiaal | Kunststof |
| kleur | Antraciet |
| Glassoort | plastic |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 15 cm, 30 cm |
| Dikte | 6 mm |
| geschikt voor | SYSTEM Rhombus, SYSTEM WPC/ALU |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100074095a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Decoratief profiel
- Decoratief profiel-adapter Antraciet