TraumGarten schutting SYSTEM ALU XL hekwerkelement-set bamboe schutting steekzaun lamellenomheining
Afmetingen: Hoogte: 184 cm, Breedte: 178 cm, Dikte: 2 cm, Art.-Nr.: 100447753 Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
488
,
98
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEM ALU XL hekwerkelement-set bamboe schutting steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
- Materiaal: Aluminium, gecoat
- 6 verschillende kleuren naar keuze
- Groef-veer-profielen: 20x300 mm, schuimgevuld
- Afwerkingslijsten: Aluminium, poedergecoat
- Onderste startprofiel: 20x30 mm
- Bovenste eindprofiel: 25x30 mm
- Afmetingen (hoogte x breedte x dikte): 184x178x 2 cm
Technische gegevens
De passende universele poortpalen vindt u in het toebehoren.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| kleur | Bamboe |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, tuin, Terras |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 184 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 37,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 3923 |
| Art.-Nr.: | 100447753 |
| EAN: | 4033821063073 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- 6 Aluminium-profielen
- 1 Startprofiel onderaan
- 1 Eindprofiel bovenaan