TraumGarten schutting SYSTEEM WPC XL Aansluiting Zand Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
91x184/94 cm aansluiting met 6 XL-houtcomposiet-profielen & aluminium-latten – ideaal voor wandaansluitingen & hellingen, Art.-Nr.: 100487134 Beschrijving
1 / 2
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEEM WPC XL Aansluiting Zand Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Das TraumGarten SYSTEM WPC XL Aansluitset in zand is een functioneel doordacht element voor wandaansluitingen of hellende hekafsluitingen. Het bevat zes massieve WPC-profielen in het formaat 30x2 cm, twee aluminium afwerkingslijsten en vier T-verbinders voor bevestiging aan SYSTEM-palen. Door de hellende vorm (ca. 91x184/94 cm) ontstaat er een harmonieus verloop naar de grond of de wand, ideaal voor zijdelingse afbakeningen en niveauverschillen.
Productinformatie & voordelen:
- Maten: ca. 91x184/94 cm – afgeschuind aansluitingselement voor harmonieuze overgangen.
- 6 WPC-profielen à 30x2 cm: Glad oppervlak aan beide zijden – voor uniform aanzicht.
- Alu-afwerkingslijsten boven/onder: Stabiliserend, poedergecoat, optisch passend.
- Met 4 T-verbinders: Voor eenvoudige montage aan SYSTEM-klempalen zonder schroeven.
- Inkortbaar & systeemcompatibel: Ideaal voor wandaansluitingen, tussenruimten of hellingen.
Met het TraumGarten SYSTEM WPC XL Aansluitset realiseert u zijdelingse hekafsluitingen met duidelijke vormgeving en stabiele uitvoering.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Zand |
| Framekleur | Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 91 cm |
| hoogte | 184 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 91x184 auf 94 cm |
| Lamelmaat | 300x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 25,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 3741 |
| Art.-Nr.: | 100487134 |
| EAN: | 4033821065510 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- 3 houtcomposiet-profielen 91 cm
- 3 houtcomposiet-profielen aan één kant schuin afgesneden
- Afwerkingslijsten-set in antraciet, eindprofiel met schuine snede