TraumGarten Schutting SYSTEEM Decoratief profiel-set Roestvrijstaal GAMMA Antraciet
Hoogte: 15 cm of 30 cm, incl. aansluitprofiel, Art.-Nr.: 100074144a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Schutting SYSTEEM Decoratief profiel-set Roestvrijstaal GAMMA Antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het geperforeerde roestvrijstalen decoratief profiel GAMMA in hoogte 15 en 30 cm is een stijlvolle aanvulling op uw WPC- of aluminium zichtscherm. Snel en eenvoudig geeft u uw hekwerk een persoonlijk tintje. De in de leveringsomvang inbegrepen decoratief profieladapter maakt eenvoudige installatie van het edele, geperforeerde roestvrijstalen veld mogelijk.
Bij het 30 cm hoge decoratief profiel vervangen u eenvoudig 2 WPC- of aluminium-profielen en zet u deze met de decoratief profieladapter in.
Het 15 cm hoge geperforeerde roestvrijstalen veld vervangt 1 WPC- of aluminium-profiel.
- ca. 15x178 cm / 1,5 mm dik
- ca. 30x178 cm / 1,5 mm dik
- Roestvrijstaal
- Inclusief adapterlijst, antraciet
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Decoratief element |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Roestvrijstaal |
| Oppervlak | geperforeerd |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 15 cm, 30 cm |
| Dikte | 1,5 mm |
| geschikt voor | SYSTEM Rhombus, SYSTEM WPC/ALU |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| Art.-Nr.: | 100074144a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Decoratief profiel
- Decoratief profiel-adapter