TraumGarten schutting SYSTEEM Decoratief profiel OMEGA Antraciet incl. adapter
Hoogte: 15 cm of 30 cm, Art.-Nr.: 100075039a Beschrijving
1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEEM Decoratief profiel OMEGA Antraciet incl. adapter Online kopen tegen een voordelige prijs
Het doorgeperste decoratieve profiel Omega Antraciet in de hoogten 15 en 30 cm is een stijlvolle aanvulling op uw SYSTEEM houtcomposiet of aluminium zichtscherm. U geeft uw hekwerk snel en eenvoudig een persoonlijk tintje. De reeds in de levering inbegrepen decoratief profieladapter maakt de eenvoudige installatie van het edele, doorgeperste decoratieve profiel mogelijk.
Bij het 30 cm hoge decoratieve profiel verwisselt u eenvoudig 2 houtcomposiet of aluminium-profielen uit en zet u het met de decoratief profieladapter in.
Het 15 cm hoge doorgeperste decoratieveld vervangt 1 houtcomposiet of aluminium-profiel.
- ca. 15x178 cm / 1,5 mm dik
- ca. 30x178 cm / 1,5 mm dik
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Decoratief element |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Roestvrijstaal |
| Oppervlak | geperforeerd |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 15 cm, 30 cm |
| Dikte | 1,5 mm |
| geschikt voor | SYSTEM Rhombus, SYSTEM WPC/ALU |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100075039a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Decoratief profiel OMEGA Anthraciet
- Decoratief profiel-adapter Anthraciet