TraumGarten schutting SYSTEEM decoratief profiel LINEA zilver incl. adapter
Hoogte: 15 cm of 30 cm, Art.-Nr.: 100237806a Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Set
incl. btw
12 Varianten
71
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEEM decoratief profiel LINEA zilver incl. adapter Online kopen tegen een voordelige prijs
Het geperforeerde decoratief profiel in zilver in de hoogten 15 en 30 cm is een stijlvolle aanvulling op uw SYSTEM WPC of alu-schutting. Snel en eenvoudig geeft u uw hekwerk een persoonlijk tintje. De reeds in de leveringsomvang opgenomen, antracietkleurige decoratief profiel-adapter maakt de eenvoudige installatie van het edele, geperforeerde decoratief profiel mogelijk.
Bij het 30 cm hoge decoratief profiel vervangt u eenvoudig 2 WPC of ALU-profielen en plaatst u het met de decoratief profiel-adapter. Het 15 cm hoge geperforeerde decoratief veld vervangt 1 WPC of ALU-profiel.
- ca. 15x178 cm / 1,5 mm dik
- ca. 30x178 cm / 1,5 mm dik
- antracietkleurige decoratief profiel-adapter inclusief
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Decoratief element |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Roestvrijstaal |
| Oppervlak | geperforeerd |
| kleur | Zilver |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 15 cm, 30 cm |
| Dikte | 1,5 mm |
| geschikt voor | SYSTEM Rhombus, SYSTEM WPC/ALU |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100237806a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Decoratief profiel Linea Zilver, hoogte: 15 cm of 30 cm
- Decoratief profiel-adapter Antraciet