TraumGarten schutting SYSTEEM decoratief profiel glas DELTA Antraciet
6 mm ESG-veiligheidsglas, 15 cm of 30 cm hoog, Art.-Nr.: 100074154a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEEM decoratief profiel glas DELTA Antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten SYSTEM Decoratieve profielen DELTA zijn de perfecte aanvulling voor uw SYSTEM ALU of de SYSTEM WPC Platinum, SYSTEM WPC XL en SYSTEM WPC CLASSIC schuttingen. De decoratieve profielen zijn eenvoudig en snel te monteren. Afhankelijk van de hoogte van het decoratieve profiel worden er eenvoudig één of twee afzonderlijke profielen uit de schutting verwijderd en vervangen door het overeenkomstige decoratieve profiel met bijpassende adapterlijst. Het 15 cm hoge profiel vervangt één afzonderlijk profiel en het 30 cm hoge decoratieve profiel vervangt twee afzonderlijke profielen. De decoratieve profielen bestaan uit 6 mm dik ESG-veiligheidsglas. Voor de montage is een adapterlijst nodig die in de leveringsverpakking is inbegrepen.
Houd er alstublieft rekening mee bij het plannen van uw schutting dat de decoratieve profielen van veiligheidsglas niet kunnen worden ingekort! Aangepaste breedtes zijn op aanvraag mogelijk.
Voordelen en eigenschappen- Enkellaags veiligheidsglas
- 15x178 cm / 6 mm dik
- 30x178 cm / 6 mm dik
- inclusief adapterlijst, antraciet
- eenvoudige montage
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Decoratief element |
| Materiaal | glas |
| kleur | Antraciet |
| Glassoort | Buitenruit ESG |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 15 cm, 30 cm |
| Dikte | 6 mm |
| geschikt voor | SYSTEM Rhombus, SYSTEM WPC/ALU |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100074154a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1 Decoratief profiel
- 1 Decoratief profiel-adapter Antraciet