TraumGarten Schutting SYSTEEM Decoratief profiel BUBBLE Antraciet
Hoogte: 15 cm of 30 cm, Art.-Nr.: 100074092a Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Schutting SYSTEEM Decoratief profiel BUBBLE Antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Traumgarten roestvrijstalen decoratief profiel BUBBLE in de hoogten van 15 en 30 cm is een stijlvolle aanvulling op uw SYSTEEM of alu-zichtscherm. Snel en eenvoudig geeft u uw hekwerkveld een individueel tintje. De in de leveringsomvang inbegrepen dekoprofieladapter maakt de eenvoudige montage van het edele roestvrije stalen veld mogelijk.
Bij het 30 cm hoge dekoprofiel verwisselt u eenvoudig 2 WPC of ALU-profielen en plaatst u het met de dekoprofieladapter.
Het 15 cm hoge geperforeerde roestvrije stalen veld vervangt 1 WPC of ALU-profiel.
- ca. 15x178 cm / 1,5 mm dik
- ca. 30x178 cm / 1,5 mm dik
- Roestvrijstaal
- Inclusief adapterlijst, antraciet
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Decoratief element |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Roestvrijstaal |
| Oppervlak | geperforeerd |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 15 cm, 30 cm |
| Dikte | 1,5 mm |
| geschikt voor | SYSTEM Rhombus, SYSTEM WPC/ALU |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| Art.-Nr.: | 100074092a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Decoratief profiel
- Decoratief profiel-adapter