TraumGarten schutting met poort compleet-set hout
Personaliseer uw hek met onze configurator - incl. palen & bevestigingsmaterialen, Art.-Nr.: 100284501a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting met poort compleet-set hout Online kopen tegen een voordelige prijs
Alle voordelen in één oogopslag:
- Compleet zorgenpakket: Schutting met deur incl. schuttingpalen en bevestigingsmateriaal
- Individuele bevestiging: Om in te betonneren of op te schroeven
- Past perfect in uw tuin: Afmetingen individueel configureerbaar
- In de set inbegrepen: Passende deurkruk, insteekslot
Wat zit er in het hek-compleetpakket?
- Stabiele schuttingselementen breed
- Houten tuinpoort
- Paaldoelaansluitstuk om op te schroeven OF paalankert met bodemhuls om in te betonneren
- Elementhouder, beslag set, deurkruk en insteekslot (zonder profielcilindeslot)
| Breed element | Houten deur | Houten paal |
|---|---|---|
| (BxH) 179x179 cm | (BxH) 98x179 cm | (LxBxH) 9x9x195 cm |
Het verschil tussen de palen
De paalankert met bodemhuls is ideaal geschikt voor een in de grond verankerde montage. Hij bestaat uit gegalvaniseerde staal en een H-paalankert met een 90 cm lange inslaan bodemhuls. U kunt alle houten palen met een dwarsdoorsnede van 9x9 cm met de meegeleverde schroeven vastzetten.
- Voor de correcte montage ongeveer 30 cm diepe gat graven en bodenanker hier inslaan
- Hoogte aanpassen en de paalankert lood rechtzetten
- Gat met handelscemtnorm vullen
De paaldrager bestaat uit gegalvaniseerd staal. U kunt daarmee alle houten palen met een dwarsdoorsnede van 9x9 cm vastzetten.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtkarakteristieke eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld hout neigt tijdens het droogproces tot barsten, die geen invloed hebben op de statische sterkte. Derhalve vormen houtkarakteristieke eigenschappen geen grond voor klachten.
Onze tip: Met een houtbeschermingslazuur staat een nog grotere duurzaamheid niets in de weg.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Den |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 98 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm, 195 cm |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100284501a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Schutting element breed 179x179 cm
- Schuttingpoort 98x179 cm
- Beslag inclusief schroeven
- Deurklinkstel inclusief 2 langsschilden
- Insteekslot voor het tuinpoort
- Hout - schuttingpaal 9x195 cm
- Houten hek-elementhouder uit RVS
- Paalbevestiging