TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO wit Zichtscherm Lamellenomheining
weerbestendige raamkunststof, klassiek vlechtwerk hekdesign, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100360948a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO wit Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten LONGLIFE ROMO schuttingelementen combineren onderhoudsvrij raamkunststof met traditioneel vlechtwerk-hekontwerp. De ondoorzichtige schuttingelementen in vlechtwerk-constructie hebben een stabiel raamwerk van 40x50 mm. De raamhoeken zijn aanvullend verstevigd met 8 hoekstabilisatoren en de stijlen zijn dubbel met roestvrijstalen schroeven bevestigd, waardoor de schuttingelementen enorm stabiel zijn. De lamellen hebben een gladde oppervlak met decoratieve afschuining en zijn 6x82 mm groot. De hoogwaardige raamkunststof maakt de elementen uiterst onderhoudsvrij en lange duurzaam. Ze blijven permanent mooi en hoeven nooit te worden geschilderd! Eenvoudig afwassen is volkomen voldoende.
De TraumGarten schuttingelementen zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen en maten. Naast hun uitstekende kwaliteit bieden de verschillende elementen veel combinatiemogelijkheden uw privégebieden tegen inzicht te beschermen. Voor de montage van de LONGLIFE ROMO schuttingelementen hebt u de LONGLIFE palen en elementhouders nodig, die u via de accessoires dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien hebt u de mogelijkheid om TraumGarten designelementen uit de SYSTEM-serie in uw schutting in te passen. Op deze manier creëert u een unieke sfeer op uw terrein. De talloze combinatiemogelijkheden laten praktisch geen wensen onvervuld. Meer informatie over de combinatie met designelementen vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- hoogwaardig raamkunststof
- klassiek profielontwerp in vlechtwerk-constructie
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsvrij
- vlechtwerk met gladde oppervlak en decoratieve afschuining
- verstevigd kunststofraamwerk 40x50 mm
- stijlen dubbel met roestvrijstalen schroeven bevestigd
- stabiele kunststoflamellen 6x82 mm
- ondoorzichtig
- Gemaakt in Duitsland
Opmerking:
Houd er alstublieft rekening mee dat het lamellenverloop vanwege constructieaspecten niet symmetrisch is aan voor- en achterzijde.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | kunststof |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 120 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Formaat | 180x180 cm, 120x180 cm, 90x180 cm |
| Framebreedte | 40x50 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 6x82 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360948a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO wit Zichtscherm Lamellenomheining