TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO met V-rooster wit Zichtscherm Lamellenomheining
weerbestendige kunststof raam, klassiek vlechtwerk hek ontwerp, 180x180 (196) cm, Art.-Nr.: 100360951 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO met V-rooster wit Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten Rundbogen-privacyscreen ROMO met V-rooster overtuigt met opmerkelijke kwaliteitsdetails. De onderhoudsvriendelijke privacyscreens combineren onderhoudsvriendelijk raamkunststof met traditioneel gevlecht hekwerk ontwerp. De volledig ondoorzichtige privacyscreens in vlechtwerk-bouwwijze hebben een stabiel frame van 40x50 mm. De framecorners zijn met 8 hoekversterkers extra versterkt en de strippen zijn dubbel met roestvrijstalen schroeven bevestigd. Dit maakt de privacyscreens zeer stabiel. De lamellen hebben een glad oppervlak met decoratieve afschuining en zijn 6x82 mm groot. Het element met ronde boog en V-rooster is in het midden 196 cm hoog. Het hoogwaardige raamkunststof maakt de elementen uiterst onderhoudsvriendelijk en lange duurzaam. Ze blijven permanent mooi en hoeven nooit geschilderd te worden! Eenvoudig afwassen is volkomen voldoende.
De TraumGarten privacyscreens zijn beschikbaar in verschillende uitvoeringen en maten. Naast hun uitstekende kwaliteit bieden de verschillende elementen veel combinatiemogelijkheden uw privégebieden tegen inkijk te beschermen. Voor de montage van de LONGLIFE ROMO privacyscreens hebt u de LONGLIFE palen en elementhouders nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien hebt u de mogelijkheid om TraumGarten design-elementen uit de SYSTEM serie in uw privacyschutting in te voegen. Op deze manier creëert u een unieke ambiance op uw perceel. De talloze combinatiemogelijkheden laten vrijwel geen wensen onvervuld. Meer informatie over combinatie met de design-elementen vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- hoogwaardig raamkunststof
- klassiek profielontwerp in vlechtwerk-bouwwijze
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk
- vlechtwerk met glad oppervlak en decoratieve afschuining
- versterkt kunststof frame 40x50 mm
- strippen dubbel met roestvrijstalen schroeven bevestigd
- stabiele kunststoflamellen 6x82 mm
- volledig ondoorzichtig
- Made in Germany
Opmerking:
Houd er alstublieft rekening mee dat het verloop van de lamellen aan voor- en achterzijde constructiebedingt niet symmetrisch is.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | kunststof |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm (196 cm) |
| Formaat | 180x180 cm |
| Framebreedte | 40x50 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 6x82 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Maat roosterlatten | 30x5 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 22,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1139 |
| Art.-Nr.: | 100360951 |
| EAN: | 4033821014662 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO met V-rooster wit Zichtscherm Lamellenomheining